SARANTIS POLSKA S.A. założona została w roku 2000. Działalność firmy obejmuje produkcję i dystrybucję własnych Kosmetyków oraz Produktów Gospodarstwa Domowego, jak również międzynarodowych marek na podstawie umów reprezentacyjnych. W roku 2010 Grupa SARANTIS nabyła polską markę KOLASTYNA. Gama produktów Kolastyny obejmuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała jak również produkty do opalania.

Oferta firmy obejmuje kosmetyki własne takie jak: STR8, C-THRU, ELODE i KOLASTYNA oraz produkty gospodarstwa domowego: JAN NIEZBĘDNY, GROSIK i FINO, jak również dystrybuowane na rynku masowym marki takie jak: NAIR, SPINBRUSH, PEARL DROPS, ARKO, ARM&HAMMER i DYLON. Ponadto, w ofercie można znaleźć również produkty luksusowe: LA PRAIRIE i RIHANNA.

Działalność spółki obejmuje produkcję, handel, magazynowanie i dystrybucję wyżej wymienionych marek, jak również marek własnych, które firma produkuje dla większości europejskich rynków detalicznych.

Dział eksportu SARANTIS POLSKA jest odpowiedzialny za eksport i sprzedaż na Litwie, Łotwie, Estonii, Rosji, Białorusi, Ukrainie, Azerbejdżanie i Kazachstanie.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl