Preparat do usuwania kamienia kotłowego KAMIX pojawił się na rynku w 1995 roku, odnosząc ogromny sukces handlowy. Początkowo był produkowany przede wszystkim na potrzeby rynku przemysłowego, gdzie chętnie kupowano go ze względu na niepowtarzalne właściwości, dużą wydajność, znikomą korozyjność, a wreszcie przystępną cenę. W tym czasie przeszedł pomyślnie dobrowolną certyfikację w UDT, PZH i wielu innych instytutach naukowo-badawczych.

Sukces preparatu KAMIX postanowiliśmy wykorzystać na rynku chemii gospodarczej, dlatego zaczęliśmy go konfekcjonować, aby także użytkownicy indywidualni mogli poznać i stosować produkt najwyższej jakości. Dzisiaj naszymi dystrybutorami są największe hurtownie, a ponadto jesteśmy obecni w halach Makro Cash and Cary, sklepach Geant i Kaufland w całej Polsce.

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, poszerzaliśmy nasza ofertę nie tylko o nowe produkty chemii gospodarczej i przemysłowej, ale także technologie i usługi usuwania kamienia kotłowego w instalacjach przemysłowych.

Zaopatrzenie przemysłu w preparaty najwyższej jakości pozostaje naszym priorytetem. Dodatkowym atutem przedsiębiorstwa jest przy tym sprawny system dystrybucji, oparty na biurach regionalnych i magazynach usytuowanych w całej Polsce. Dzieki temu oferowane produkty są dostępne natychmiast. W przypadku zakupu większej ilości zapewniamy bezpłatny dowóz

Ponadto mamy swoich dystrybutorów w Austrii, Czechach oraz na Słowacji i Litwie. Jesteśmy obecni na rynku Białorusi, Estonii i Łotwy.

KAMIX ODKAMIENIACZ PROSZEK 1 kg KAMIX ODKAMIENIACZ PROSZEK 1 kg
Producent: KAMIX
Cena: 25,80 zł
szt.
zobacz więcej
KAMIX ODKAMIENIACZ PROSZEK 150 g KAMIX ODKAMIENIACZ PROSZEK 150 g
Producent: KAMIX
Cena: 6,49 zł
szt.
zobacz więcej
KAMIX ODKAMIENIACZ PROSZEK 30 g  KAMIX ODKAMIENIACZ PROSZEK 30 g 
Producent: KAMIX
Cena: 3,14 zł
szt.
zobacz więcej
KAMIX ODKAMIENIACZ PROSZEK 50 g KAMIX ODKAMIENIACZ PROSZEK 50 g
Producent: KAMIX
Cena: 3,88 zł
szt.
zobacz więcej
KAMIX ODKAMIENIACZ W PŁYNIE 500 ml KAMIX ODKAMIENIACZ W PŁYNIE 500 ml
Producent: KAMIX
Cena: 12,43 zł
zobacz więcej
KAMIX ODKAMIENIACZ W PŁYNIE 500 ml AGD KAMIX ODKAMIENIACZ W PŁYNIE 500 ml AGD
Producent: KAMIX
Cena: 14,24 zł
zobacz więcej
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl