BROS ZIELONA MOC PUŁAPKA NA MUCHY

Dostępność: brak towaru
Cena: 26,91 zł 26.91
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: BROS
Kod produktu: R03483

Opis

OPIS:

Skuteczna i wygodna w użyciu pułapka na muchy, przeznaczona do  monitorowania obecności much poprzez ich odławianie na tarasach, balkonach, w ogrodach, altanach, itp. Wyłapywanie much  pozwala na wykrycie obecności tych owadów w sąsiedztwie domu i ocenę ich liczby. Obserwacja wyłapanych much umożliwia podjęcie decyzji o ewentualnym zastosowaniu środka bójczego celem ich zwalczenia. Pułapka zawiera naturalny preparat nęcący w ilości wystarczającej do pierwszego użycia pułapki. Może być używana wielokrotnie, a wymiana wabiącego wsadu jest szybka i bardzo prosta. Nie zawiera środków owadobójczych, jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Bardzo pojemna i skuteczna – pozwala na monitorowanie obecności wszystkich gatunków much i może wyłapać jednorazowo aż do 20 tysięcy owadów.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

  1. Wyjąć z kartonika torebkę z preparatem nęcącym i wsypać go do pułapki.
  2. Następnie uzupełnić pułapkę wodą, aż do poziomu oznaczonego na etykiecie czerwoną poziomą kreską.
  3. Zamknąć pułapkę i unieść do góry niebieski daszek, dzięki czemu muchy uzyskają dostęp do znajdującej się w środku przynęty.
  4. Następnie ustawić i zawiesić w ciepłym i przewiewnym miejscu (na wysokości 0,5 - 2 m). 
Odradza się stosowania pułapki w pomieszczeniach mieszkalnych ze względu na jej zapach.
 
Zalecane jest umieszczenie pułapki w miejscu, gdzie najchętniej gromadzą się muchy, np. w okolicy śmietnika. Pułapka zaczyna działać po 2 dniach, a jej skuteczność wzrasta wraz ze stopniem napełnienia pułapki.

Po zapełnieniu pułapki muchami należy usunąć jej zawartość (stosować rękawiczki gumowe) i powtórzyć powyższe czynności używają preparatu wabiącego BROS Zielona Moc przynęta do pułapki na muchy, który jest sprzedawany oddzielnie.

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl