Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Często spotykamy się z problemem zatkanego odpływu w wannie, zlewie czy pod prysznicem. Powodem może być zatkana rura odpadami organicznymi lub osadzający się kamień. Zanim wezwiesz hydraulika, na którego trzeba poczekać i zapłacić mu za przyjazd i naprawę zapoznaj się z ofertą udrażniaczy do rur.

Udrażniacze rozpuszczają wszelkie zanieczyszczenia co spowoduje, że woda zacznie swobodnie przepływać. Środki do udrażniania rur występują w formie granulek lub żelu.

Udrażniacze do rur – zapomnij o zatkanych odpływach

Zatkany odpływ w zlewie, kranie lub wannie nie napawa Cię optymizmem? Spokojnie, mamy na to sposób! Udrażniacze do rur, które znajdziesz w naszej ofercie, to niezwykle skuteczne produkty. Dzięki nim w szybko pozbędziesz się problemu z zatkanym odpływem – bez pomocy hydraulika. Wypróbuj nasze udrażniacze do rur i zapomnij o uporczywych zmaganiach z zatkanymi odpływami!

Prosty i szybki sposób na zatkane odpływy

Najczęstszą przyczyną problemów z rurami są np. resztki jedzenia, włosy lub odkładający się kamień. Aby zapobiegać zatykaniu się odpływu, warto regularnie, co kilka tygodni używać udrażniacza do rur. Dzięki takiej profilaktyce pozbędziesz się osadzających się w rurach resztek. Oferowane przez nas produkty sprawdzą się również wtedy, gdy dojdzie do całkowitego zatkania odpływu. W naszym asortymencie znajdziesz udrażniacze do rur w formie granulek lub żelu. Ich niezwykle skuteczne formuły sprawią, że woda na nowo zacznie swobodnie przepływać. Nasze środki możesz wykorzystać także do udrażniania toalety. Zwróć jednak uwagę, aby silnych środków chemicznych, jakimi są udrażniacze do rur, nie trzymać w zasięgu dzieci.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl